Pregled zahteva

Pregled zahteva
U radu
Grupa zahteva: Saobraćaj
Vrsta zahteva: Problemi građana usled obilnih padavina(kiša)
19.08.2020

Prijavljujem problem sa atmosferkom vodom u uluci Vojvode Koste Vojinovića 27. Kuća se nalazi ispod puta. Ulica je asfaltirana otprilike 2003. Deo ulice u dužini od oko 30 metara, svu vodu od komšijsijskih oluka i ispusta iz dvorišta od tri kuće, kao i sva ostala naneta voda od padavina sliva se na moje stepenište i pored njega, tako da nanosi mulj i vodu na kuću. Poslednjih desetak godina se u prizemlju pojavila velika vlaga na zidovima i preti urušavanju objekta. Na moj zatev pre pet godina ustanovljeno je stanje i započeti su radovi na rešavanju problema ali je sve ostavljeno nezavršeno tako da je problem postao još veći. Više puta sam se žalila ali se sve završavalo na obećanjima. Od vas očekujem da izlaskom na teren steknete uvid u situaciju kako bi ste našli rešenje problema, koji je nasto loše uradjenim nagibom ulice, tako da ubuduće voda sa ulice više ne završava u mom dvorištu. S poštovanjem Slavka Drekalović

Odgovor

26.08.2020

Poštovana, Na osnovu navedenog, služba komunalne inspekcije Odeljenja za urbanizam će na terenu izvršiti uvid u sadašnje stanje i konstatovati moguće i odgovarajuće rešenje problema. Odeljenje za urbanizam Srdačan pozdrav.

Pax logo Logo projekta Nsi logo