Pregled zahteva

Pregled zahteva
U radu
Grupa zahteva: Rasveta
Vrsta zahteva: Održavanje javne rasvete u gradu
17.05.2020

Поштовани, У Карађорђевој улици већ дужи временски период не функционише улична расвета! На последњој бандери је потребно заменити сијалицу јер је стара дотрајала. Надам се што скоријој интервенцији и решавању проблема. Срдачан поздрав.

Odgovor

18.05.2020

Poštovani, U toku je rad na terenu i priprema izveštavanja o evidentiranim kvarovima i nedostacima i opštem stanju javne rasvete od strane komunalne inspekcije. Izveštavanje će se odnositi na stanje u svim ulicama naselja Zvečan radi sistematizovanog pristupa rešavanju evidentnih problema, što se javne rasvete tiče. - Odeljenje za urbanizam -

Pax logo Logo projekta Nsi logo