Zahtev

Pregled zahteva
Grupa: Saobraćaj
Tip zahteva: Stanje saobraćajnih površina, saobraćajne signalizacije(ulice, trgovi...)
12.09.2018

Na sred saobracajnog prolaza kod OS skole Vuk Karadzic nalazi se velika rupa koja otezava prolaz vozila i nebezbedna je za decu koja svakodnevno tuda prolaze. Rupa nije adekvatno obelezena i velika je. Molim nadlezne organe da saniraju problem.

Odgovor

14.09.2018

Током претходног месеца су били неопходни радови на санацији квара на електроводу. За санацију квара извршени су између осталог и земљани радови. У току су припремен активности ради враћања у претходно стање. Очекује се брзо решавање описаног проблема. Одељење за урбанизам Општина Звечан

Pax logo Logo projekta Nsi logo