Zahtev

Pregled zahteva
Grupa: Saobraćaj
Tip zahteva: Stanje saobraćajnih površina, saobraćajne signalizacije(ulice, trgovi...)
04.04.2018

Postovani, U prilogu Vam saljem iskopinu u blizini OS Vuk Karadzic i totalno je nebezbedna za saobracaj i decu koja tu prolaze pa me interesuje kada ce problem biti resen. Hvala

Odgovor

05.04.2018

Поштована, Предметна локација коју сте описали као проблематичну и небезбедну, налази се у улици Косовских јунака и у непосредној близини објекта ОШ "Вук Караџић". На предметној локацији је дошло до квара и цурења на инфраструктурном воду. Ради санације проблема, како би се дошло до позиције квара, неопходни су били радови на ископу. Како је проблем решен, следе радови на изради шахта и враћању површина у претходно стање. Очекује се да поменути радови крену у наредним данима.

Pax logo Logo projekta Nsi logo