Zahtev

Pregled zahteva
Zaveden
Grupa: Saobraćaj
Tip zahteva: Stanje saobraćajnih površina, saobraćajne signalizacije(ulice, trgovi...)
20.12.2017

Kod obdaništa u Zvečanu nalazi se oštećenje puta (rupa) koje predstavlja problem za sve vozače. Ovo oštećenje je opasno i iz razloga jer je dečije obdanište u neposrednoj blizini pa vozači pri prolasku pokušavaju da je izbegnu što je dodatna opasnost za decu i roditelje.

Odgovor

21.12.2017

Поштовани, за потребе општине Звечан, одржавање водоводне и канализационе мреже спроводи ЈКП "Водовод" из Косовске Митровице. На предметној локацији се радило на решавању проблема цурења водоводне линије. Ради се о комплексном проблему који још увек није окончан. По завршетку радова на описаном инфраструктурном воду, надлежна служба ће спровести радове на реконструкцији коловоза предметне деонице у у улици Проте Стојана. Одељење за урбанизам Општина Звечан

Pax logo Logo projekta Nsi logo